Dla firm

Obiekt „Włodarz” zarządzany przez Olbrzym Sp.z.o.o oferuje możliwość  skorzystania z naszej oferty dotyczącej organizacji dla firm, imprez integracyjnych, wyjazdów zakładowych,  grup szkolnych. 

„Na obiekt „Włodarz” – obiekt młody” „Róż z czasów II wojny powszechnej referencji” leśne. Gra jest na północno – wschodnich stokach góry Włodarz (811 m npm). Na część podziemną, drążoną w skale gnejsowej, na 4 równoległych do siebie sztolnie ma ponad południowy – zachód, hale i chodniki o pomiary 3000 m. W kompleksie tym widoczny jest dwupoziomowy system drążenia wyrobisk. Podziemia w 1/3 zalana wodą, eksplorowane przy pomocy jednostki usprawniającej podnoszenie atrakcyjności obiektu. Część naziemna do drogi linka „Włodarza” z innymi obiektami, elementami torowiskowymi, betoniarnią i składem cementu, fundamentami po barakach, betonowymi budowlami, rampami przeładunkowymi.
Czemu mogły mieć kilometry podziemi, ogromne hale wykute? Kwatera główna Adolfa Hitlera? Podziemne fabryki zbrojeniowe? Laboratoria chemiczne, różnego rodzaju, atomowe? Może zakłady produkcyjne i produkcyjne nowego typu samolotów pionowego startu lub coś zupełnie innego? Na te pytania od badacza odpowiedzi przybywający tu historye, łowcy przygód i poszukiwacze skarbów. Jeszcze przez wiele lat największej wojny światowej.

Drugim naszym ciekawym obiektem, który nam służy jako poligon do organizacji imprezy i serwisu jest terenej usługi Kłodzkiej „Wacław”. Obiekt zążą, nierozpoznaną infrastrukturą oraz słuszną „muchołapką”, której przeznaczenia do dziś nikt na 100 % nie jest tajemnicą.

OFERTA REKREACYJNA

Oferta rekreacyjna skierowana jest do obsługi turystów i grupch, szkół młodzieży, pracy, hoteli, biur podróży, itp. Celem jej przedstawienia turyście w sposob jak najbardziej atrakcyjnej interpretacji ostatecznej postaci oraz piękna sowiogórskiej ziemi. 

1. EKSPLORACJA sztolni Włodarz ( zwiedzanie)
2. POSZUKIWANIE SKARBÓW W PODZIEMIACH „WŁODARZA”