Dla firm - Oferta

Wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników przygody proponujemy weekendowe wypady w Góry Sowie. Imprezy organizowane są przez cały rok. Każda z pór roku przynosi inne doświadczenia i doznania. Jesteśmy prekursorem imprez offroadowych, zajęć strzeleckich, alpinistycznych i innych. Jako pierwsi i jedyni do tej pory byliśmy organizatorem zawodów sprawnościowo – zręcznościowych Wielobój Indywidualny Służb Specjalnych.

004  18  IMAG0016

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty dotyczącej organizacji szkoleń, imprez integracyjnych, wyjazdów zakładowych, zlotów grup rekonstrukcyjnych lub po prostu wspólnych wypadów przyjaciół.

Oferta rekreacyjna skierowana jest do turystów indywidualnych i grup zorganizowanych, szkół, grup młodzieży, zakładów pracy, hoteli, biur podróży, itp. 

1. POSZUKIWANIE SKARBÓW W PODZIEMIACH „WŁODARZA”
2. ZWIEDZANIE EKSTREMALNE  ZJAZD NA TYROLCE W PODZIEMIACH
3. ZJAZD SZYBEM TRANSPORTOWO-WENTYLACYJNYM 50m (z przyczyn technicznych czasowo zawieszone)
4. ZAJĘCIA SPRAWNOŚCIOWE-DZIAŁKO PRZECIWLOTNICZE
5. STRZELNICA + PAJĄK
6. WIKING broń biała
7. ŚLADAMI WISS – tor w podziemiach (z przyczyn technicznych zawieszone)
8. SZLAK „RIESE”


Ponadto na życzenie możemy zorganizować ogniska, karaoke, pieczone prosię i inne.

IMGP2488

Jesteśmy w stanie przyjąć i zorganizować zajęcia dla każdej grupy, niezależnie od ilości osób. Zabawy – zajęcia odbywają się w podgrupach – zespołach 10-15 – osobowych równolegle. Istnieje możliwość punktowania poszczególnych zajęć w celu wyłonienia liderów. Warunkiem realizacji jest odpowiednio wcześniejsza rezerwacja imprezy oraz przedpłata w wysokości 20% przewidywanej ceny. Podane w ofercie ceny nie zawierają podatku VAT.

Góry Sowie są rajem dla poszukiwaczy „skarbów”.

19142981_1528429047181277_3115780144322158664_o

Obiekty kompleksu Riese to według przekazów miejsce ukrycia skarbów III Rzeszy, miejsce, gdzie doszło od spotkania nazistów z obcą cywilizacją, gdzie przekazane zostały Niemcom tajemnicze technologie, gdzie na bazie tych technologii prowadzone były badania i eksperymenty.

Jesteśmy zarządcami dwóch największych udostępnionych turystycznie obiektów kompleksu „RIESE”:

„Włodarz” – najdłuższa udostępniona turystycznie trasa podziemna (łącznie ponad 4 km tras podziemnych częściowo zalanych wodą). Jest to zabytkowy – największy obiekt z czasów II Wojny Światowej wchodzący w skład kompleksu ,,RIESE”. Czemu miały służyć kilometry podziemi, ogromne hale wykute w kamieniu? Kwatera główna Adolfa Hitlera? Podziemne fabryki zbrojeniowe? Laboratoria chemiczne, biologiczne, atomowe? A może zakłady badawcze i produkcyjne nowego typu samolotów pionowego startu lub coś jeszcze zupełnie innego? Na te pytania od lat szukają odpowiedzi przybywający tu historycy, badacze, łowcy przygód i poszukiwacze skarbów. Chyba jeszcze przez długie lata pozostanie to jedną z największych tajemnic II wojny światowej.

kor

Drugim naszym ciekawym obiektem, który służy nam jako poligon do organizacji wszelkiego rodzaju imprez i szkoleń jest „Molke” –  teren byłej kopalni „Wacław” w Ludwikowicach Kłodzkich. Obiekt z tajemniczą, nierozpoznaną infrastrukturą podziemną oraz słynną „muchołapką”, której przeznaczenia do dziś nikt na 100 % nie wyjaśnił  i olbrzymią ilością obiektów militarnych naziemnych i podziemnych. Na tym obiekcie możemy dodatkowo prowadzić badania eksploracyjne.

ag3   images (4)

W razie potrzeby dla naszych gości zapewnimy transport oraz zakwaterowanie w hotelach, pensjonatach lub gospodarstwach agroturystycznych współpracujących z nami.

Nasza kadra to przewodnicy, instruktorzy i ratownicy Ratownictwa Kataklizmowego profesjonalnie przygotowani, by Państwu służyć.

To fachowcy w swoich dziedzinach, przeszkoleni również z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Niektórzy to byli żołnierze i funkcjonariusze jednostek specjalnych wojska i policji. Pod ich czujnym okiem czekają na Państwa wspaniałe chwile spędzone w Parku Krajobrazowym Gór Sowich.

Szczegóły i ceny gotowych pakietów znajdą Państwo w zakładce „Dla Firm – Cennik”